Steve Buscemi

Steven Vincent Buscemi

8,1
36 126 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steve Buscemi

Więc tak oboje wybitnie utalentowani z specyficzną urodą mistrzowie drugiego planu niedoceniani, wybili się dzięki Tarantino (Ale Buscemi najlepsze role miał u braci Coen). Ale który z nich lepszy?

Ja uważam że minimalnie (dosłownie minimalnie) wygrywa Tim (Za genialna rolę w czterech pokojach) A jak wy sądzicie?

sysunia22

Oboje pisze się w kontekście osób o różnej płci. A co do tematu, to chyba również wyżej Tim Roth, ale tylko o milimetr.

sysunia22

OBYDWAJ są rewelacyjni. Każdy choćby epizod z ich udziałem podnosi rangę filmu. I nie zawsze są to bohaterowie drugiego planu :)

sysunia22

Tim Roth :)

sysunia22

co ciekawe, pierwotnie rolę boya hotelowego w "Czterech pokojach" miał zagrać właśnie Steve ;) myślę że również spisałby się doskonale

użytkownik usunięty
sysunia22

Buscemi. Głownie za Lebowskiego, Fargo i oczywiście The Sopranos.

Obaj są świetni w tym co robią, ale to inne typy aktorstwa. Steve wystarczy, że zrobi odpowiednią minę i już mamy doskonałego psychola. Tim moim zdaniem nadaje się do bardziej zróżnicowanych postaci, co nie znaczy, że jest lepszy. Najbardziej irytuje mnie fakt, że żaden nie dostał jeszcze Oscara. Może brak dobrego scenariusza dramatycznego? Obaj panowie na Oscara zasługują. Polskim mistrzem drugiego planu dla mnie, pozostaje niezapomniany Maciej Kozłowski.

sysunia22

Tim Roth - minimalnie lepszy. Chyba zależy to też od scenariusza, ról jakie otrzymują więc w gruncie rzeczy ciężko ocenić.

sysunia22

Obaj są super i nie mnie osądzać, który lepszy.

Burnham1

Nie tobie ale sie wypowiadasz

nowers9

Po pierwsze: mogę się wypowiadać.
Po drugie: chciałem napisać "nie nam to osądzać", ale zapomniałem poprawić.

Burnham1

Po pierwsze: Jasne, że możesz. Jednak skoro piszesz "nie mnie osądzać, który lepszy" to wypowiadając się sam sobie przeczysz.
Po drugie: Właśnie nam to osądzać. Kto inny jak nie widzowie ma osądzać aktorów?

nowers9

Miałem na myśli to, że w tym przypadku trudno to osądzić.

Burnham1

To następnym razem sugeruję żebyś przeczytał co zamierzasz napisać bo czytanie później głupot denerwuje. Dlatego też kończę tą rozmowę bo zaczynamy spamować.
Pozdrawiam.

nowers9

Często zdarza mi się zrobić coś nie tak (w tym wypadku napisać źle wypowiedź). Każdemu się zdarza popełniać błędy.

sysunia22

Steve Buscemi jeszcze lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones