Steve Buscemi

Steven Vincent Buscemi

8,1
36 068 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steve Buscemi

Film Steve'a Buscemi. Proszę wymieniać.

Mateo_SF

Wymienię 3 najlepsze moim zdaniem z których kolaże tego aktora :

1) Con Air
2) Ucieczka z L.A.
3) Armageddon
Co do najgorszego to trudno powiedzieć widziałem go w komedii Państwo młodzi Chuck i Larry no i tam nie pasował mi do roli w która się wcielił za poważna dla tego aktora on jest stworzony do grania wariatów i psycholi.

madmax707

Czy ja wiem? :D To komedia była, a postać maniakalnego Fitzera do najnormalniejszych nie należała.

Mateo_SF

Nie ma czegoś takiego jak zła rola Steve'a Buscemi. Wiele z filmów, w których grał było beznadziejnych, ale on sam zawsze rządził ( przynajmniej w tych filmach, które ja widziałem).

Otakushonen

w czym go widziałeś? co możesz polecić?

ziomczyslaw

Polecam: Rozmowa z gwiazdą, Kawa i Papierosy, Fargo, Big Lebowski, Wściekłe Psy oczywiście. Pulp Fiction to mój ulubiony film, ale Steve ma tam taką rolę, że pewnie byś go nie zauważył za pierwszym razem. Widzialem kilka innych filmów z Buscemi, ale chyba tylko jego rola była jakimś pozytywnym aspektem, więc nie polecam. A no i oczywiście Zakazane Imperium polecam, świetna rola.

Otakushonen

w Ghost World też grał świetnie :)
zgadzam się z tobą, Steve nie ma złych ról, bo w każdym filmie zawsze gra bardzo dobrze

Anda00

Ano świetny aktor. Raz lepszy film raz gorszy. A nie sądzę aby był aktor który chociaż raz nie zagrał w naprawdę słabym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones