PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113502}
6,5 6 082
oceny
6,5 10 1 6082
6,8 5
ocen krytyków
Romance & Cigarettes
powrót do forum filmu Romance & Cigarettes

Lubię musicale, ale ten po prostu nie powala na kolana. Jedyny szacun dla gry aktorskiej Kate Winslet i Walkena. Bez nich ten film po prostu byłby kompletną kaszaną. Rozczarowałam się dlatego 4/10. Sceny z śpewającą Kate w wodzie - bosko. Jeśli chodzi o muzyke w filmie - moja ulubiona - wielki plus za dobraną ścieżkę dźwiękową. Gandolfini mnie rozczarował. Tak samo Sarandon - dialogi pomiędzy nimi były denne.

EM_DE_KE_AS

Ja za to nieznoszę musicali a ten podobał mi się wyjątkowo.

co_za_dno

Nie był druzgocąco nie dooglądnięcia, ale widziałam już lepsze musicale - jak choćby "Chicago".

EM_DE_KE_AS

nie do oglądnięcia* (poprawka)

co_za_dno

To co napisałaś przekonało mnie do obejrzenia tego filmu, a musicali nie cierpię,
w trajlerze widzę, że nieźle się wygłupiają ;-)

ocenił(a) film na 5
EM_DE_KE_AS

Ktoś zauważył scenę w wodzie :) Moim zdaniem jest to plastycznie perełka - rude włosy w zielonej wodzie... Podobał mi się też podryw Walkena na nowe sztuczne zęby. Bo facet całe życie ma zęby jak koń, jeśli już zdecyduje się je pokazać - popatrzcie sobie choćby na te uśmieszki w 'Królu Nowego Jorku'. Raj producenta pasty do zębów.
Ale sporo innych rzeczy w tym filmie było okropnie naiwnych. Jak już ktoś pisał - na głównego bohatera nie poszłaby żadna kobieta.

ocenił(a) film na 8
TangoAndWaltz

Bo po pierwsze to lekka ironia. Po drugie to mimo wszystko komedia. A po trzecie kobieta walczy o SWOJEGO faceta, nie dlatego, ze jest "jakiś", ale bo jest jej - i to było świetnie pokazane. A tak - patrząc na życie - niejedna by poszła

ocenił(a) film na 5
EM_DE_KE_AS

Zgadzam się wz Twoją opinią a w szczególności odnośnie kreacji Kate Winslet oraz muzyki. Kate pokazała majstersztyk gry aktorskiej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones