PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113502}
6,5 6 084
oceny
6,5 10 1 6084
6,8 5
ocen krytyków
Romance & Cigarettes
powrót do forum filmu Romance & Cigarettes

Chwilka na dobre kino !

ocenił(a) film na 10

Wypożyczyłem tylko dla gry aktorskiej Sarandon i Gandolfiniego. W prezencie zaś otrzymałem superfilmik. Kino bardzo mi się podobało ze względu przede wszystkim na muzykę no i oczywiście grę Gandolfiniego. Świetne wejścia miał też Walken. Jak na musical oceniam ten film b. dobrze i polecam wszystkim!

ocenił(a) film na 7
rick73

film jest niezły, ale faktycznie... mógłby być jeszcze lepszy:) Formalnie jest chyba ciekawszy niż treściowo. Trochę mierzi mnie ten humor. To jednak trzeba lubić, choć nie powiem oglądając bawiłem się całkiem nieźle, tyle że momentami odczuwałem delikatny niesmak. Bardzo podobały mi się zdjęcia, naprawdę świetna robota. Aktorstwo też zacne. Na pewno jednak godny jest polecenia. To przecież musical, a nie dramat psychologiczny. W sumie dobre kino, których jednych bardzo rozbawi, innych jednak może nieco zirytować, zwłaszcza ilość "cip", "kutasów" itp. w dialogach. Rekompensatą jest kilka scen naprawdę świetnych. Kate śpiewająca pod wodą faktycznie robi wrażenie. No cóż, mimo wszystko warto spróbować, może zasmakuje:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones