PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627109}

Raz dwa trzy umierasz ty

Truth or Dare
5,4 10 406
ocen
5,4 10 1 10406
Raz dwa trzy umierasz ty
powrót do forum filmu Raz dwa trzy umierasz ty

Nie było tragedii przed obejrzeniem wczoraj w tv czytałem opinie tutaj ale jak zwykle nie można na nich polegać bo totalna porażka to to nie była widziałem o wiele gorsze filmy ten ma sens nie jest sience fiction i nie ma
tam żadnych makabrycznych morderstw. Pobrałem już i to w Blu Ray i muszę obejrzeć jeszcze raz bo trafiłem na niego od 30 minuty ale obejrzałem do końca bo jak ktos nie oczekuje duchów to film zaciekawia no i
rzeczywiście jedna z dziewczyn wykapana Doda ale dla mnie to bez różnicy.
Jedno co jest mega wkurzające co za osioł tłumaczy te tytuły jak wół jest na okładce po angielsku ,,Prawda czy Wyzwanie '' w sumie to nie jest tłumaczone tylko wymyślone na poziomie polaka taki mało ambitny tytuł z miejsca zniechęca dobrze że ja jeszcze czytam opis a nie rezygnuje odrazu.

Prezess20

Na TvPuls leci to od 18 roku zycia, co jest trochę przesadą. Mam pytanie, czy mozesz mi powiedziec, gdzie pobrales na Blu Ray?

ocenił(a) film na 8
justyna_bo_33

Witaj :)
Podałbym Ci link ale to pewnie będzie niezgodne z regulaminem film pobrany z cho*ikuj wpisz sobie w g*gle nazwę filmu/ blu ray 1080 ch*mikuj jak plik będize zajmował 4.92 GB to znaczy że ten co prawda nie ma podglądu ale zaręczam że będzie gites bo sam pobierałem wiadomo transfer 7 zł. P.S bardzo fajny rektor nie psuje filmu.

ocenił(a) film na 8
Prezess20

* lektor nie rektor :D

Prezess20

A tak. Dziękuję. Glupia myslalam, ze jak o Blu Rayu mowa to moze masz na plycie. Ale nic. Dziękuję:)

ocenił(a) film na 7
justyna_bo_33

Jakby co film jest na CDA w bardzo dobrej jakości ;)

ocenił(a) film na 7
Prezess20

4.92 gb to raczej nie blu ray za mały rozmiar jedynie to plik mkv.Blu ray zajmuje od 20 do 50 gb.a nie niecałe 5 gb.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones