PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587324}

Minionki rozrabiają

Despicable Me 2
7,3 114 015
ocen
7,3 10 1 114015
6,3 11
ocen krytyków
Minionki rozrabiają
powrót do forum filmu Minionki rozrabiają

...że dziewczynki, które w pierwszej części do dorosłych osób podchodziły raczej nieufnie, w tej akceptują obcą kobitę (notabene, miejscami zachowuje się ona zupełnie jak rybka Dory z 'Gdzie Jest Nemo') jako matkę po jakichś 15 minutach 'znajomości'? + wierszyk wyrecytowany przez Agnes pod koniec filmu.. Przecież Lucy nie spędziła z nimi nawet całego jednego dnia, skąd ta zażyłość?
Zresztą cały ten wątek z Gru i Lucy jakoś mi nie pasuje...

jestemnikko

Cóż... faktycznie może wydać się to dziwne. Chociaż tak na upartego można to wytłumaczyć tym, że z początku nieufne dziewczynki pod wpływem miłości Gru nieco się zmieniły, to bardzo naciągane tłumaczenie. Mnie bardziej przekonuje fakt iż to Agnes jako najmłodsza była zauroczona miłą, ładną Lucy, potencjalną nową mamą. Poza tym pod koniec, w scenie gdy Gru i Lucy wpadli do wody, widzimy napis "147 randek później "(nie mam pewności czy dokładnie tyle) więc dziewczyny mogły spędzić ze sobą trochę czasu:-).

Blancaguitar

Zresztą to tylko naiwny film głównie dla dzieci, jednak mnie nawet te drobne "sprzeczności " nie przeszkadzają, miło się oglądało, dzieciom też. Jasne, że trzeba szanować dorosłego widza, jednak myślę, że można do tego podejść z przymrużeniem oka:-)

ocenił(a) film na 6
Blancaguitar

Można, można. :) Szczerze mówiąc nie raziło mnie to aż tak bardzo w oczy, ale wydaje mi się, że twórcy mogli te relacje nieco bardziej 'rozpisać', pokazać, jak Lucy buduje relacje z dzieciakami, ho odczuwam wrażenie, że zostało to potraktowane 'po łebkach'.
Niemniej jednak animacja mi się podobała, nie jest to co prawda arcydzieło, ale przyjemny, lekki film. :)

ocenił(a) film na 6
Blancaguitar

Aa, i jeszcze nie jestem (na szczęście!) dorosłym widzem! :)

jestemnikko

Zgodzę się z Tobą. Na pewno gdyby rozbudowano wątek dotyczący relacji Lucy i dziewczynek byłoby to ciekawe. Jednak twórcy woleli postawić na akcję niż ckliwe sceny rodzinne, na które potem niestety zabrakło im czasu. Szkoda, że potraktowali temat tak po macoszemu, jednak podobnie jak Ciebie, mnie animacja zadowoliła. Za to rozczarowanie przyniosły mi "Minionki", ale to już inny temat...;-)

Blancaguitar

PS. Z tym dorosłym widzem miałam na myśli ogół, też (na szczęście! ) nie zaliczam się do tej grupy:-P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones